Zostań Mistrzem Zachodniego Mazowsza!

Już 25 marca rusza pierwszy z ośmiu turniejów o Mistrzostwo Zachodniego Mazowsza. Zwycięzcy zawodów rozegranych w Grodzisku Mazowieckim, Błoniu, Mszczonowie, Żyrardowie, Ożarowie Mazowieckim, Piastowie, Pruszkowie i Brwinowie, zmierzą się ze sobą w Wielkim Finale, który wyłoni mistrza regionu. Być może w drużynie mistrzów znajdziesz się właśnie Ty.

 

Droga do tego nie będzie jednak łatwa. Zawodnicy w każdym turnieju będą musieli pokonać siedmiu rywali, przechodząc przez fazę grupową, półfinały i mecz finałowy. Zostanie mistrzem miasta jest jednak dopiero początkiem drogi po sukces w Wielkim Finale, który będzie rozgrywany na identycznych zasadach, jak poszczególne turnieje lokalne. Z tą różnicą, że tam zagrają najlepsi.

Jak będą wyglądały poszczególne turnieje? 16-minutowe (2x 8 minut) mecze zostaną rozegrane w dwóch grupach po 4 drużyny, z których 2 awansują do półfinałów. Tam odbędzie się bezpośrednia walka o miejsca 1-3, które nagrodzimy pucharami i medalami za podium. Ponadto mistrz miasta automatycznie gwarantuje sobie przepustkę do Wielkiego Finału i może już zacząć przygotowywać się do walki o Mistrzostwo Zachodniego Mazowsza.

Nad prawidłowym przebiegiem spotkań będzie czuwał arbiter, a zmagania zawodników w każdym meczu opisze komentarz na żywo – ponadto z finału każdego turnieju zostanie przeprowadzona transmisja internetowa w telewizji TJN24. Wpisowe na turniej wynosi 30 zł o każdego zawodnika zgłoszonego do danego turnieju. Każdemu gwarantujemy napój, a także indywidualny znacznik piłkarski z nadrukowanym z numerem na czas zawodów. Ponadto zwycięzcy zostaną nagrodzeni trofeami wysokiej jakości, które wręczą im burmistrzowie poszczególnych miast. Sam udział w turnieju gwarantuje Wam także szansę wylosowania nagrody specjalnej – na każdym z ośmiu zawodów rozlosujemy piłkę z podpisami piłkarzy Legii Warszawa.

Aby zapisać się do walki o mistrzostwo miasta, wcale nie musisz z niego pochodzić. Pamiętaj tylko, że Twoja drużyna nie może być zgłoszona do więcej, niż jednego turnieju jednocześnie, a Ty nie możesz grać w piłkę na wyższym poziomie niż Liga Okręgowa PZPN. Przekonaliśmy Cię do walki w Mistrzostwach? W takim razie nie czekaj i zapisz się już dziś!