Krzysztof Golonka, zabawy interaktywne i pokazy taneczne - czyli atrakcje na Wielkim Finale

27 maja odbędą się zawody naszego turnieju, na których zostanie wyłoniony Mistrz Zachodniego Mazowsza. Jednak Wielki Finał to nie tylko okazja do zmagań piłkarskich – to także okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

 

Nasze wydarzenie nie ma limitu wiekowego, bo absolutnie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla Państwa całą moc atrakcji. Najmłodszym proponujemy malowanie buziek, zabawę na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni, dzięki czemu żaden z małych uczestników pikniku nie będzie narzekał na nudę. Starsi będą mogli spróbować swoich sił w rozmaitych konkursach z nagrodami: bramce a'la Turbokozak, strzelnicy Dart's czy Żyroskopie – urządzeniu na którym jeszcze do niedawna trenowali wyłącznie piloci. O tych, którzy zgłodnieją po konkursach, także nie zapomnieliśmy, imprezę bowiem będzie obsługiwał profesjonalny foodtrack. O to, czy wszyscy z Państwa się zmieszczą, także proszę się nie martwić. Zakupiliśmy również specjalne trybuny, które zostaną rozstawione wzdłuż boiska.

 

Nasze wydarzenie uświetnią swoją obecnością znakomici goście. Zawodników do walki zagrzewać będą tancerki ze studia Magdy Wójcik, jednej z najlepszych szkół tanecznych w Polsce. Na Wielkim Finale pojawią się także znane postacie ze świata piłki . W Grodzisku Mazowieckim pojawi się Mistrz Świata we freestyle'u, finalista mam talent i prowadzący program piłkarski z gwiazdami – Krzysztof Golonka. Dzięki specjalnej ściance reklamowej i fotografom, każdy z Państwa będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przybyłymi gośćmi. Nie pozostaje nam napisać nic innego jak tylko: zapraszamy na Finał!