Dlaczego warto wziąć udział w turnieju?

Jan Paweł II powiedział kiedyś, że ze wszystkich nieważnych rzeczy, football jest rzeczą najważniejszą. Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza są projektem, który powstał w głowie dzieciaków z podstawówki, a po kilkunastu latach nareszcie nadarzyła się szansa na jego realizację.

 

Turniejów piłkarskich tylko w Polsce rozgrywanych jest dziesiątki tysięcy. My jednak proponujemy Wam udział w zawodach, w których będziecie mieli szansę poczuć się jak profesjonalni zawodnicy. Dla każdego zawodnika przygotowaliśmy znacznik piłkarski z nadrukowanym numerem, co znacząco ułatwi pracę komentatorowi, który na żywo skomentuje wszystkie mecze turniejowe. Wasi znajomi nie mogą wpaść pokibicować, a bardzo chcieliby obejrzeć Was w akcji? Nic straconego, dostańcie się do finału. Mecz o mistrzostwo każdego z miast będzie na żywo transmitowany w Internecie.

 

Jesteśmy studentami i przede wszystkim aktywnymi kibicami piłkarskimi. Ten turniej jest realizacją naszego marzenia. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, takich jak stroje, napoje dla każdego zawodnika, banery reklamowe czy specjalna tablica wyników, które choć nie mają żadnego wpływu na grę sprawią, że będziecie mogli poczuć się jak prawdziwa gwiazda footballu. Chcemy, byście podobne wrażenia mieli podczas gry w naszym turnieju i wspólnie razem z nami z małych szczegółów, zbudowali coś naprawdę wielkiego. Zapraszamy do gry!