Reprezentanci Żyrardowa królami Zachodniego Mazowsza!

Trudno w to uwierzyć, ale to już koniec - poznaliśmy najlepszą drużynę na Zachodnim Mazowszu! Zgodnie z oczekiwaniami mogliśmy zaobserwować bardzo wysoki poziom na boisku oraz szereg atrakcji dodatkowych.
Czytaj dalej

Znamy komplet finalistów!

A więc stało się, poznaliśmy ostatniego uczestnika Wielkiego Finału! W Mistrzostwach Brwinowa zdecydowanie dopisała frekwencja, bowiem każdy zdawał sobie sprawę, że więcej szans już nie będzie.
Czytaj dalej

Niesamowity finał Mistrzostw Pruszkowa!

Nie lada ucztę piłkarską mógł oglądać ten, kto pojawił się wczoraj na boisku przy Gimnazjum nr. 3 w Pruszkowie. 6 walecznych drużyn chcąc wywalczyć awans do Wielkiego Finału, stworzyło dla nas prawdziwy, piłkarski spektakl!
Czytaj dalej

Złote Wilki wyszarpały zwycięstwo w Piastowie!

Szóśty turniej naszego cyklu dobiegł końca i wyłoniony został kolejny uczestnik Wielkiego Finału. Zmagania w Piastowie były wyjątkowe nie tylko przez wzgląd na naturalną trawę, ale i przez niezwykłe emocje i zwroty akcji.
Czytaj dalej

Zmiana lokalizacji turnieju w Piastowie

Uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych Mistrzostwami Piastowa w Piłce Nożnej, że piłkarska rywalizacja rozgrywana będzie nie na boisku szkolnym przy Al. Tysiąclecia 7, a na boisku bocznym MKS Piasta Piastów z naturalną trawą o wymiarach standardowego orlika (Al. Tysiąclecia 1)
Czytaj dalej

Hard Bassy dopięły swego! Ożarów Mazowiecki zdobyty!

W minioną sobotę byliśmy świadkami spektaklu piłkarskiego, który śmiało możemy określić jednym z najbardziej zaciętych w całych Mistrzostwach. 4 drużyny od pierwszego meczu rzuciły się do walki o końcowy triumf.
Czytaj dalej

Niepokonany Hand Dach Mistrzem Żyrardowa!

Po krótkiej przerwie świątecznej piłkarskie emocji na nowo zawitały w cyklu Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza w Piłce Nożnej. Do zmagań w Żyrardowie zgłosiło się 5 głodnych zwycięstw zespołów, które od pierwszego gwizdka ruszyły do zażartej rywalizacji.
Czytaj dalej

Old Stars z awansem wywalczonym w Mszczonowie!

Grad goli, wielkie emocje, kontrowersyjne decyzje - to wszystko mogliśmy ogądać w zakończonych już piłkarskich zmaganiach w Mszczonowie. Każda z czterech drużyn walczących tego dnia na murawie szumnie zapowiadała walkę do samego końca o zwycięstwo w turnieju i awans do finału.
Czytaj dalej

Znamy reprezentantów Błonia na Wielkim Finale!

Do walki o Mistrzostwo Błonia, w większości stanęły dobrze znane nam drużyny. Reaktor, Hard Basy i All Stars walczyły ze sobą już podczas turnieju w Grodzisku Mazowieckim. Prawdziwą zagadką był za to zespół Białych i Młodych – ten jeszcze nigdy nie brał udziału w żadnym z wydarzeń organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Mistrzostwami Błonia sprawił jednak, że zapadł nam w pamięci bardzo dokładnie.
Czytaj dalej

Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego zakończone!

W minioną sobotę odbył się pierwszy turniej Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. Drużyny w asyście kibiców stawiły się na placu boju jeszcze przed 10:00, kiedy to nastąpiło losowanie grup, wręczenie strojów, a także posiłków dla zawodników. Bez zbędnego przedłużania rozpoczęliśmy zmagania, których przebieg zadowoliłby nawet najbardziej wybrednych kibiców.
Czytaj dalej

TVP3 Warszawa oficjalnym patronem medialnym

Naszym mistrzostwom będzie patronowała warszawska filia Telewizji Polskiej. TVP3 zadba, by o naszej inicjatywie usłyszały nie tylko poszczególne miasta na zachodzie województwa, ale także mieszkańcy Warszawy.
Czytaj dalej

Trofea turniejowe zapewnia pucharowo.pl

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że naszym kolejnym sponsorem została firma pucharowo.pl, producent wysokiej jakości trofeów sportowych. Firma przygotowała dla Was zestaw nagród sportowych, które zostaną wręczone najlepszym z uczestników Mistrzostw.
Czytaj dalej

Będzie o nas głośno! - nasi patroni medialni

O Mistrzostwach usłyszycie i przeczytacie dosłownie wszędzie! Największe lokalne media, portale informacyjne, stacje radiowe czy telewizje na bieżąco publikować będą najświeższe informacje prosto z boisk, na których odbywać będą się nasze turnieje.
Czytaj dalej

Dlaczego warto wziąć udział w turnieju?

Jan Paweł II powiedział kiedyś, że ze wszystkich nieważnych rzeczy, football jest rzeczą najważniejszą. Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza są projektem, który powstał w głowie dzieciaków z podstawówki, a po kilkunastu latach nareszcie nadarzyła się szansa na jego realizację.
Czytaj dalej

Krzysztof Golonka, zabawy interaktywne i pokazy taneczne - czyli atrakcje na Wielkim Finale

27 maja odbędą się zawody naszego turnieju, na których zostanie wyłoniony Mistrz Zachodniego Mazowsza. Jednak Wielki Finał to nie tylko okazja do zmagań piłkarskich – to także okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny.
Czytaj dalej

Zostań Mistrzem Zachodniego Mazowsza!

Już 25 marca rusza pierwszy z ośmiu turniejów o Mistrzostwo Zachodniego Mazowsza. Zwycięzcy zawodów rozegranych w Grodzisku Mazowieckim, Błoniu, Mszczonowie, Żyrardowie, Ożarowie Mazowieckim, Piastowie, Pruszkowie i Brwinowie, zmierzą się ze sobą w Wielkim Finale, który wyłoni mistrza regionu. Być może w drużynie mistrzów znajdziesz się właśnie Ty.
Czytaj dalej